BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki visi užklydę į šį blogą. Mano vardas Gediminas, esu didelis sporto menėjas, sportas man ne hobis, o mano gyvenimo būdas. Kaip ir kiekvienas sportuojantis ž,ogus privalau vartoti vienokius ar kitokius maisto papildus, kad nenualinčiau savo organizmo ir siekčiau aukščiausių rezultatų, tačiau susidūriau su problema - prastais maisto papildais.

Pries 11 metų pirmą kartą atėjau į treniruoklių salę, tada dar nebuvo didelio maisto papildų pasirinkimo, buvo tik rusiški ir tik į rinką įėję universal. Žinoma išbandžiau abu. Aišku, kad rusiška “kokybe” nedžiugino - pilvo pūtimas ir rezultatų 0. Universal vartojau ir lyg viskas gerai buvo, rezultatai gerėjo ir buvau patenkintas. Kaip ir kiekvienas iš mano draugų išbandėme daug produktų, tačiau lūkesčių daugelis jų lūkesčių nepateisino. Atradom kas mums tinka, o kas ne, tačiau blogo atsiradimo priežastis atsirado kiek vėliau.

Praėjus eilei metų maisto papildų rinkoje atsirado daug produkcijos, iš pirmo žvilgsnio tai džiugino, tačiau vėliau teko labai nusivilti. Salėje kurioje sportavau, steroidų prisipumpavę vyrukai aiškindavo kaip jiems gerai veikia visi papildai ir į mano pasirenkamus produktus tik mėtė juokelius, kas aš permoku ir vartoju nesamones dėl to ir neesu toks didelis. Jų teigimu geri papildai buvo pas jų draugus parsiūsti iš užsienio ir daug pigiau nei Lietuvos parduotuvėse, susigundžiau, išmeginau ir aš… Vėl gi rezultatų nebuvo jokių.. Vis laukiau kol pajausių “pumpavimą”, “žvėrišką jėgą” ar masės prieaugį, tačiau nejutau nieko.. Pradėjau domėtis produkcija kuria vartojau..Gaspari, BSN, Optinum, lyg ir geriausi pasaulio “brandai”, o poveikio nėra. Kartą per rusijos televiziją pažiūrėjau laidą Sreda obitanija, kurioje rodė apie rusijoje padirbinėjamas dėšras, saldainius, šampūnus ir tt, ir tada šovė man į galvą mintis, ar tik aš nevartoju neaiškių klastočių. Pradėjus domėtis paaiškėjo, kad europoje juodojoje rinkoje yra tiek amerikiečių papildų firmų klastočių, kad jos beveik lenkia originalių produktų skaičių. Prie to dar prisideda ir lenkijos gamintojai turintys frančizę gaminti amerikiečių brandų produktus. Nereikia nei aiškinti, kad lenkiška kokybė negali prilygti originalui, be to Lenkai nevisada yra sąžiningi ir deda tiek veikliųjų medžiagų kiek užrašyta etiketėje.

Dabar renkuosi, tik aukštos kokybės maisto papildus sportui, tik iš parduotuvių, o ne iš neaiškių gatvės prekeivių. Rezultatus matau akivaizdžius ir noriu informuoti visus blogo skaitytojus apie paplitusį reiškinį Lietuvoje. Ne veltui yra patarle : Skūpus moka du kartus. Aš sumokėjau ne du ir net ne tris kartus už nekokybiškas klastotes, todėl nebūkite naivūs ir turėkite savo nuomone, o ne pasikliaukit steroidinių sportinikų aiškinimams kas geriau veikia, jiems reikia tik parduot, o jie kad ir vartoja klastotes auga nuo steroidų, neapsirikit ir būkite budrūs!

Gediminas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kodėl gimė šis blogas?”
 1. Smagu, kad dar yra Lietuvoje sportuojančių vyrų. Ir visai nesvarbu, kad rezultatai pasiekiami papildų pagalba - nematau čia nieko blogo. Pati neseniai pradėjau sportuot su moteriškais lieknėjimo papildais (anksčiau be papildų sportuodavau), tai akivaizdus skirtumas. Ir tiesą sakai - jei naudot, tai kokybiškus, o ne iš visokių neaiškių skelbimų, kur neaišku ką siūlo…

 2. Povilas rašė:

  Nice try .. paskutinęs pastraipą paskaičiau ir tapo aiškus autoriaus supratimas apie sportą. Puiki reklama savo m shopui.

 3. Lukrecija rašė:

  O kokios firmos maisto papildai geriausi? Ir iš kokių parduotuvių rekomenduotumėt pirkti? :)

 4. Arijus rašė:

  Man būtų aktualu kokie geriausi papildai sportui ? :)

 5. Karolis rašė:

  Straipsnis išgalvotas reklamai pasidaryti. Visi maisto papildai sportui veikdavo kuo puikiausiai, nesvarbu iš kur būdavo perkama.

 6. Silvija rašė:

  Manau per daug naivu tikėtis, kad maisto papildai sportui viską pakeis. Be elementarių sporto treniruočių, sveikos mitybos nieko nebus. Vien papildus gerti nepakanka.

 7. smelione rašė:
 8. Suderinus sportą, mitybą ir papildus tikrai gerų rezultatų pasiekt galimą, tik reikia viską derinti

 9. As irgi sportuoju ir vaikai sportuoja tai renkames maisto papildus is vaistiniu

 10. Man geriausi papildai tai omega3, atrodo tik pradejus gerti pasijauciu zvalesne, o dabar dar irgi sportuoju tai butinai geriu ir kartu visa seima

Komentuokite